نشست دوستانه با جناب آقای علی قنواتی با موضوع مدیریت رسانه در حوزه های اندیشگاهی _ 95/10/30

 

بسمه تعالی

  
نشست دوستانه‎ای با جناب آقای علی قنواتی در مورخ پنج شنبه 30 دی ماه 1395، پیرامون مسائل مرتبط با مدیریت رسانه در حوزه های اندیشگاهی برگزار شد. در شروع این جلسه‌ی حدود 6 ساعته، یک ذهن انگیزی جذاب و نرمش فکری با موضوع راهکارهای اقتصادی در بهبود معیشت مردمی دنبال شد. در این جلسه همچنین زمینه های مرتبط با گفتمان سازی و ترویج فضای صحیحی از گفت و گو به منزله عملکرد اصلی اندیشگاهها به بحث گذاشته شد.

 


از نظر مجموعه بنیاد توسعه فردا، نقش اندیشگاه ها در به ثمر نشاندن گفت و گوهای صحیح و تکنیکی پیرامون موضوعات فراموش شده، بسیار حائز اهمیت است. طرح های گفتمان سازی از جمله حوزه های کلیدی بنیاد توسعه فردا است که هم اکنون پروژه "گفتمان سازی راهکارهای تأمین مالی" و "عقلانیت دینی" از اهم مواردی است که اخیراً در سبد پروژه های بنیاد قرار گرفته است. در انتهای این جلسه نیز سعی شد با بهره مندی از مدارج علمی و تجربی جناب آقای قنواتی، نقشه صحیحی از پروژه های گفتمان سازی با تکیه بر ابزارهای رسانه ای تصویر گردد.
جناب آقای علی قنواتی تاکنون فعالیت‌های رسانه‌ای متعددی از جمله معاونت سردبیری روزنامه جام‌جم، عضویت در هیئت مدیره روزنامه همشهری، قائم‌مقامی و مشاور ارشد ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و مدیریت سازمان تلویزیونی سوره را در کارنامه خود ثبت کرده است.
در این بخش، عکسهایی از حاشیه‌ی این نشست ضمیمه شده است.